Butikker

Vi har to fysiske butikker på henholdsvis Frederiks Allé 140 i Aarhus og i Bagerstræde 7 på Vesterbro i København - og derudover kan du handle nemt og bekvemt i vores webshop.

Aarhus

Frederiks Alle 140
8000 Aarhus C

+45 86 12 60 34

Personale i Aarhus

Ole A. Thomsen ole@akustikken.dk

Kasper A. Thomsen kasper@akustikken.dk

Anders Abrahamsen anders@akustikken.dk

Inge-Line Kuhr ingeline@akustikken.dk

Victor Smith victor@akustikken.dk

København

Bagerstræde 7
1617 København V

+45 86 12 60 34

Personale i København

Laust Vesterholm laust@akustikken.dk

Alexander Gummer alexander@akustikken.dk

Kira Martini